Blog

Dedektör define

define bulma dedektörü

Dedektör define, Henüz 19 yaşında idim.

Dedektör define

, Basimizdan çok korkunç olay geçmişti. Bu olay 3, 4 sene önce yaşanmış olup bir o kadarda korkutucu idi. Mahalleden bir grup arkadaş Ahmet diye arkadaşımız vardı bizi korkutmaya bayiliyordu bizden yaşça büyüktü. Ama anlattıklarını dinlemekten vazgecmiyorduk. Ahmet her akşam heyecan dolu hikayelerle bizi şaşırtıyordu. Bir akşam yine bizi haber verdi hepimizi bir araya toplamak telefon etti.

Dedektor define

Hepimizi arayip demişki bu aksam hepiniz toplanıp sizleri öyle bir yere gideceğiz ki çok şaşıracaksınız dedi. Hepimiz evde dururmuyuz. Hemen toplantı alanimiza herkes verdiği saatte oraya toplandı. Herkes merakla heyecanla Ahmet’in gelmesini bekliyordu herkes ve Ahmet gedi bizi aldı bir mezarlığa götürdü.

Dedektör define, Yanında bir çok malzeme ile gelimişti garip garip aletler vardı. Ben ise o cihazları ilk defa görüyordum ahmete sordum bunlar ne diye oda bana babasının define cihazları olduğunu söyledi.

Dedektör define arama

Ama ben halen çok şaşkın idim çünkü garip bir ses çıkarıyordu. Bu dedektör ve ben karalık bir mezarlıkta garip sesler çıkaran bir cihaz korkmam çok doğaldı sürekli hadi gideli artık diye söyleniyordum . Ama Ahmet beni hiç duymuyor ve sürekli uğraşıyordu merak bu ya diğer arkadaşlarda ona ayak uyduruyordu .

Dedektör define aramak

Bana dönüp Ahmet çok istiyorsan sen git. Ama buradan define bulursak sana yok hepsi bizim olur diye söyleniyordu. Ben ise o kadar kokuyordun ki ama bir yandan da merak ediyordum acaba doğrumu söylüyor yoksa orada gerçekten define varmıydı.

Ürkek bir ses tonuyla peki kalıyorum dedim ve bir süre sonra yanıp sönen ışıklarıyla gelen polis aracını gördük. Ne olduğunu anlaman yanımızda biti verdi polisler ve bizi toparlayıp karakola götürdüler. O zaman dahada korku sardı beni çünkü ne olduğunu bilmiyordum meyer yasak bir iş yapıyormuşuz.

Komiser bize iyi bir nasihat verdikten sonra bir daha olmayacağına dahir söz verdiğimiz için bizi saldı. Ama bu korku hepimize yetmişti ve asla bir daha böyle bir işe kalkışmadık. Başınızın ağırmasını da istemeyiz. Dedektör define, Daha anlatamadığımız bu hikayeye benzer bir çok hikaye mevcuttur. Sizler de bu işlere meraklı iseniz bunları yasal yollarla da yapın.

Related Posts

4 thoughts on “Dedektör define

 1. adminim dedi ki:

  dedektör ve define bölünmez bir ikili

 2. alan tarama dedi ki:

  dedektör alırken alacağınız firmayı iyi araştırın

 3. alan tarama dedi ki:

  dedektör seçerken kalitesini ve fiyatını iyi araştırmalıyız

 4. alan tarama dedi ki:

  dedektör define Sizler de bu işlere meraklı iseniz bunları yasal yollarla da yapın.

Bir cevap yazın