alexa

Bilecik dedektör

define işareti
Balıkesir dedektör
Nisan 20, 2017
dedektör makinası
Manisa dedektör
Nisan 20, 2017

Bilecik dedektör, Bilecik ilimizin tarihini biraz araştırdığımızda tertemiz havası ve muhteşem sulara sahip yaylalara sahip olan bu şehrimizdir.

Bilecik dedektör

, Bu yüzden tarihte bir çok medeniyetin elinden geçmiş olup ve bu güne kadar bu özelliğini taşımasıyla bilinir. Zira bu özelliklerinden dolayı kraliyet ailelerinin en çok tercih ettiği söylenir ve yüksek dağlarda da o zamanın izlerini taşımakta olduğu da bilinir. İşte bu yüzden definecilerinde en uğrak yerleri arasındadır . Biraz da gezilip görülesi yerlerinden bahsetmek isterim sizlere . Ertuğrul gazi türbesi bu türbe edilinen bilgiye göre Osman bey tarafından yapılmış olup 2 . Abdulhamit han tarafından da onarımdan geçmiştir .

Bilecik dedektörcü

Atatürk köşkü , çelebi sultan Mehmet camii , kaymakam çesmesi , Kınık şelalesi , İnönü şehitliği .

Metris tepe zafer anıtı , söğüt müzesi , Bilecik müzesi , uzun çam yaylası . Bilecik dedektör, Pelit özü göleti , türbin mesire yeri , şeh edebali türbesi , dursun fakih türbesi , türk büyükleri anıtı.

Bilecik dedektörcüler

Selçuklu gözetleme kuleleri , köprülü Mehmet paşa kervan sarayı , hamide hatun camii , kömür su yaylası , gazi mihal camii . Harman kaya kanyonu , tarihi evler , rum Ortodoks kilisesi , zincirli kaya , inhisar mağrası , bala hatun türbesi . Daha birçok güzelliklere sahip bir ilimizdir. Bu kadar güzelliklere sahip olan ilimize yazımızda belirttiğimiz gibi definecilerin uğrak yerleridir. Sizlerde bu işlere meraklı ve yapmak isterseniz dedektörler sizin yardımcınız olacaktır.

Bilecik dedektörcüleri

Tabi bu kadar define avcısının arasında bilgi sahibi veya bilir kişi de olması gerekir.

Dedektör kullanımını iyi bilmemiz gerekir. Dedektör kullanma eğitimini cihazı aldığınız yerden talep edebilirsiniz. Ve bu eğitim yapılmalıdır. Toprak altı ile ilgilide bilgili olmanız gerekir. Yoksa bu kadar define avcısının arasında kaybolur gidersiniz. Cihazınıza verdiğiniz o kadar para heba olur. Bunu kimse istemez. İşte bu yüzden bilgi birikimi bilir kişi iyi bir

dedektör

olmalıdır. Teknoloji artık gelişmiştir. Ve bizlerde bu teknolojiden yararlanmalıyız. Dedektörlerde veriler derinlikler bilgisayar ekranına yansıtılan cihazlarda bulunur. Bilecik dedektör, Bu yüzden yüksek teknolojili dedektörler işinize yarayacaktır. daha bitmedi devamı bir dahaki yazıda detaylı şekilde gelecek…

5 Comments

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  söğüy osmanlının kurduğu yer.

 2. edip aydınlılar dedi ki:

  önemli tarihi şahıların mezarların ve mekanlarının bulunduğu bir ilimiz.

 3. alan tarama dedi ki:

  termal dedektörler bu sıralar virüsten dolayı en sık kullandığımız dedektör

 4. Bilecik dedektör Bilecik tarihte bir çok medeniyetin elinden geçmiş olup ve bu güne kadar bu özelliğini taşımasıyla bilinir. Zira bu özelliklerinden dolayı kraliyet ailelerinin en çok tercih ettiği söylenir ve yüksek dağlarda da o zamanın izlerini taşımakta olduğu da bilinir. İşte bu yüzden definecilerinde en uğrak yerleri arasındadır

 5. alan tarama dedi ki:

  Bilecik dedektör, Bilecik ilimizin tarihini biraz araştırdığımızda tertemiz havası ve muhteşem sulara sahip yaylalara sahiptir.

Bir cevap yazın