alexa

Artvin dedektör

dedektör güçlendirme
Antalya dedektör
Nisan 20, 2017
dedektör ingilizce
Aydın dedektör
Nisan 20, 2017

Artvin dedektör, Karadeniz bölgemizde olan bu ilimiz ise tam manasıyla doğa harikasıdır .

Artvin dedektör

, İnsanın gezdikçe gezesi gelen ve bir kere gitmeyle doyamadığı güzelliklere sahip ilimizidr. Zaten bilindiği gibi Karadeniz bölgemiz yeşiliyle , mavisi ile çok meşhur bir bölgemizdir ve Artvin ‘ de bu güzelliklere ev sahipliliği yapan özel bir ilimizdir . Tabi bunların yanı sıra adım adım da tarih kokan bir ilimizdir.

artvin dedektörcü

Şimdi kısaca bu güzelliklerden bahsetmek isterim sizlere. Artvin livana kalesi , Şavşat satlel kalesi , adanuç gevhernik kalesi , İskender paşa camii ve türbeleri. Ortacalar camii , muratlı camii , esen köy camii , koca bey camii , demir kent camii , barhal altıparmak kilisesi , işhan manastır kilisesi , dört kilise , dolishanlı hamamlı kilise , porto manastır kilisesi.

Tibet kilisesi , yeni Rabat kilisesi , ibriga şepali , köprülü kilise , berta köprüsü , ortacalar çifte köprü.

artvin dedektörcüler

Hatila vadisi milli parkı , sahara kara köy milli parkı , mersivan yaylası , sahara yaylası , bilbilan yaylası. Arsiyan yaylası , kara göl , mençula şelalesi. Artvin ata tepe ve dahası olmak üzere çok güzel yerlere sahip bu ilimizi mutlaka gidip gezmelisiniz. Artvin dedektör, İlimiz Gürcü Krallıklarının ilk geldiği yerdir. Ve Gürcü Krallıkları bulunduğu her yerde çok güzel eserler bırakmışlardır.

artvin dedektörcüleri

Birçok kilise geride bırakmışlardır. Bunlardan günümüze kadar restorasyonlarla gelen birçok güzel kilise mevcuttur. Ve ölü gömme geleneklerine göre her kilisenin papazı değerli eşyaları ile kiliseye gömülüyordu. Toprak üstünde birçok değerli eser yapı bıraktıkları gibi toprak altında da değerli eşyalar bırakmışlardır.

Bu konuya eğer meraklı ve yapmak isterseniz dedektörler sizin yardımcınız olabilirler. Yüksek teknolojiye sahip dedektörler işinize yarayacaktır. Çünkü bu

dedektör

toprak altına ne kadar derinliğe indiğini ve tüm verileri maddeleri bilgisayar ekranına yansıtmaktadır. Bu işimizi biraz daha kolaylaştırabilir. Çünkü toprak altında bulunan her şey değerli kıymetli anlamına gelmemektedir. Eski kafalı dedektörler de günümüzde mevcuttur. Bunlarda işinize yarayabilir. Artvin dedektör, Ama net bilgilere sahip olmak için yüksek teknolojili bir dedektör tercih edilmelidir.

5 Comments

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  doğa harikası bir şehir.

 2. edip aydınlılar dedi ki:

  yüksek yaylaların yeşilliklerin adeta cennet denilecek bir yer.

 3. alan tarama dedi ki:

  dedektörler en fazla kaç metre derinliğe kadar ölçüm yapıyor

 4. Toprak altına ne kadar derinliğe indiğini ve tüm verileri maddeleri bilgisayar ekranına yansıtmaktadır. Bu işimizi biraz daha kolaylaştırabilir. Çünkü toprak altında bulunan her şey değerli kıymetli anlamına gelmemektedir. Eski kafalı dedektörler de günümüzde mevcuttur. Bunlarda işinize yarayabilir. Artvin dedektör, Ama net bilgilere sahip olmak için yüksek teknolojili bir dedektör tercih edilmelidir.

 5. alan tarama dedi ki:

  Artvin dedektör, Karadeniz bölgemizde olan bu ilimiz ise tam manasıyla doğa harikasıdır .

Bir cevap yazın