Blog

Arama dedektörü

dedektör yazılışı

Arama dedektörü, Vaktiyle alacakaranlıkta ıssız,dolambaçlı bir yolda seyahat eden üç erkek kardeş varmış.

Arama dedektörü

, Kardeşler gide gide,yürüyerek geçilemeyecek kadar derin,yüzülemeyecek kadar da tehlikeli bir nehre gelmiş. Ancak bu kardeşler sihirsel sanatlar konusunda bilgiliymiş. Onun için sadece asalarını sallamışlar ve emniyetsiz sularda bir köprünün görünmesini sağlamışlar. Köprünün yarısına gelince de yollarının kukuletalı biri tarafından kesildiğini görmüşler. Ve Ölüm onlarla konuşmuş.

Arama dedektör

Kandırıldığı,üç yeni kurbanı elinden aldığı için kızgınmış, çünkü seyyahlar genellikle nehirde boğulurmuş . Ama Ölüm kurnazmış. Üç kardeşi sihirleri için tebrik ediyormuş gibi yapmış ve ondan kurtulacak kadar akıllı oldukları için her birinin bir ödül kazandığını söylemiş. Böylece dövüşken bir adam olan en büyük kardeş, varolan bütün asalardan daha güçlü bir asa istemiş.

Arama dedektörü,Sahibi için her düelloyu kazanacak bir asa Ölüm’ü fethetmiş olan bir büyücüye layık bir asa.

altın Arama dedektörü

Ölüm de nehri geçip kıyıdaki bir mürver ağacının yanına gitmiş. Orada asılı bir daldan bir asa yapmış ve en büyük kardeşe vermiş. Sonra kibirli bir adam olan ikinci kardeş Ölüm’ü daha da aşağılamaya karar vermiş ve başkalarını Ölüm’den geri çağırma gücü istemiş. Ölüm de nehrin kıyısından bir taş almış, ikinci kardeşe vermiş.

define Arama dedektör

Ve ona taşın ölüleri geri getirecek güce sahip olacağını söylemiş. Ve sonra Ölüm üçüncü ve en küçük kardeşe ne istediğini sormuş. Küçük kardeş hepsinin içinde en alçak gönüllüsü ve aynı zamanda en bilgesiymiş, Ölüm’e de güvenmiyormuş. Bunun için oradan Ölüm tarafından izlenmeden uzaklaşmasını sağlayacak bir şey istemiş.

Ve Ölüm, istemeye istemeye, ona kendi Görünmezlik Pelerini’ni vermiş. Arama dedektörü, Sonra Ölüm kenara çekilip üç erkek kardeşin yollarına devam etmelerine izin vermiş ve onlar da devam etmişler. Ne harika bir macera yaşadıklarından konuşmuşlar, Ölüm’ün armağanlarına hayran kalmışlar. Ve zamanla kardeşler ayrılmış, her biri kendi yoluna gitmiş. İlk kardeş bir hafta ya da biraz daha uzun süre seyahat etmiş ve uzaklardaki bir köye ulaşınca, bir büyücü bulup onunla kavga etmiş.

hazine Arama dedektör

Silahı Mürver Asa olduğu için elbette düelloda başarısızlığa uğrayamazmış. Düşmanını yerde ölü bırakan en büyük kardeş bir hana gitmiş. Orada bizzat Ölüm’ün kendisinden kaptığı güçlü asayı. Ve bu asanın kendisini nasû yenilmez hale getirdiğini yüksek sesle anlatarak övünmüş. Daha o gece başka bir büyücü, şaraptan körkütük sarhoş halde yatağında yatan büyük kardeşin yanına sinsice yaklaşmış.

Hırsız asayı almış ve ne olur ne olmaz diye,büyük kardeşin gırtlağını kesmiş. Böylece Ölüm ilk kardeşe sahip olmuş. Bu arada, ikinci kardeş tek başına yaşadığı evine gitmiş. Arama dedektörü, Burada,ölüleri geri getirme gücü olan taşı çıkarmış ve elinde üç kez çevirmiş. Fani dünyaya dönmüş olsa da, gerçek anlamıyla oraya ait değilmiş ve ıstırap çekiyormuş. Sonunda, hasretten çıldıran ikinci kardeş, kıza sahiden kavuşabilmek için kendini öldürmüş . Ve böylece Ölüm ikinci kardeşe sahip olmuş. Ama Ölüm yıllarca üçüncü kardeşi arasa da onu asla bulamamış. En genç kardeş ancak çok ileri bir yaşa erişince nihayet Görünmezlik Pelerini’ni çıkarmış, oğluna vermiş. Arama dedektörü, Sonra Ölüm’ü eski bir dost olarak selamlamış ve onunla birlikte memnuniyetle gitmiş ve ikisi, birbirinin dengi, bu hayattan ayrılmışlar.

Related Posts

7 thoughts on “Arama dedektörü

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  işimizi kolaylaştırıyor. zamandan ve emektentasarruf

 2. edip aydınlılar dedi ki:

  arama dedektörü olmadan bu işler olmaz.

 3. alan tarama dedi ki:

  farklı maddeler için farklı dedektörler mevcut ne arayacaksanız o alan üzerinden dedektör aramalısınız

 4. Sizin için hangi dedektör iyi ise onu alın.

 5. alan tarama dedi ki:

  Arama dedektörü, içinize sinmeli alacağınız cihaz ve hedef ne ise ona göre tercihler yapılmalı.

 6. Arama dedektörü, güzel sonuçlar sunabilir

Bir cevap yazın