Blog

Altın dedektörü

Altın dedektörü, dedektör renklerinin anlamı

Altın dedektörü, Bu tip altın aramak için yapılan dedektörler donanım olarak diğer dedektörler den farklı tasarlanmış , işlevsel olarakta farklıdır.

Altın dedektörü

, Kayaların içindeki ve altındaki parça ve curuf halindeki parçaların bulunması için tasarlanmıştır . Altın para , bilezik , altın süs eşyalarını dedektörü marifeti ile yüzey de bulunması kolay olmaktadır . Fakat derinlik artıkça diğer metallerle özellikle paslanmış metallerle karıştırılmadırlar. Dedektörler imal edilirken minareli toprak ve metalik kayalar , mineralli kayalar cihazları zorlamakta .

Altın dedektör

Bu sorun kalibrasyon ayarları ve ilgili sorunlar mühendislik çalışmalar aşılmakta , teknoloji kendini yenilemektedir .Bilinenin aksine altın kendini gizler . İyi bir dedektör ile halledebilirsiniz.

Altın dedektörü, Şehir efsanesi haline gelmiş olan oksit gazı salımı , ateş çıktı , hikayesi çokça sık ,sık duyduğumuz şehir efsanelerindendir .

Altın dedektörleri

Halbuki basit kahve definecilerinin uydurduğu hikayeler den olup , çalıştık cinler götürdü , türünden hikayelerdir . İşin bilimsel boyutu farklıdır . Satış teknikleri ve amacın sadece müşterinin parasını alalım gerisini boş ver mantığı , cihaza , dedektöre olmayan meziyetler yükleme , sonuç hüsran . Aslın da altın oksitlenmez , genelde saf bir halde bulunur , bileşik yapmaz .

Altın dedektör fiyat

Bu yüzden oksit izini takip eden dedektörler bulamazlar . Derinlik arttıkça ayrım yapma güçleşir . Artık paslı çivi , gazoz kapağı , aleminyum kutu gibi , nal , traktör parçası gibi her cisme tepki verecektir .

Sonra dinle hikayeyi , bu yüzden dedektör alırken özelliklerini iyice araştırıp öğrenmeli . Mutlaka firma dan arazi testi istemeliyiz ki . Satıcı firmanın eğitimini iyice öğrenmeli , olmayan özellikleri cihaza yüklememeliyiz . Dedektör sektörü gelişmiştir. Ve bu sektörde de işinizi kötü yapan bir çok firma bulunmaktadır.

Altın dedektör fiyatları

Bu firmalar dedektörleri kötü olsa bile allayıp pullayıp size son teknoloji diye satabilir. Bu tür olaylara mahal vermemek için iyice araştırma yapılmalıdır. Hem dedektörü hem de alacağınız firmayı. Toprak altından çıkan her şey değerlidir diye bişey yoktur. Altın dedektörü, Biraz bilgi ve iyi bir araştırma ile işinize yarayacak dedektöre sahip olabilirsiniz. Sizlere kolaylıklar dileriz. Not, bu konu daha genişçe yeniden ele alınıp detaylı olarak devam edecek…

Related Posts

6 thoughts on “Altın dedektörü

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  altını altından ayırandedektör daha yapılmadı .

 2. adminim dedi ki:

  aynen öyle ama bunu anlatmak çok zor

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  teknoloji ilerliyor belli olmaz onu da yaparlar.

 4. alan tarama dedi ki:

  eskiden dedektör görevini altın cubukları görüyormuş

 5. alan tarama dedi ki:

  Bu tip altın aramak için yapılan dedektörler donanım olarak diğer dedektörler den farklı tasarlanmış , işlevsel olarakta farklıdır.

 6. alan tarama dedi ki:

  Altın dedektörü, Biraz bilgi ve iyi bir araştırma ile işinize yarayacak dedektöre sahip olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın