alexa

Altın dedektörü kiralama

define el dedektörü
Altın bulma makinesi
Mayıs 19, 2017
dedektör devreleri
Alan tarama cihazı fiyatı
Mayıs 22, 2017
Show all
define dedektör fiyatları ankara

altın arama dedektörü kaç metre, define dedektör fiyatları ve özellikleri, define dedektör fiyatları sahibinden

Altın dedektörü kiralama, Yaramaz ama iyi yürekli bir kız varmış.

Altın dedektörü kiralama

, Mahallede en güzel oyunları o düzenlermiş. Erkek çocuklardan daha hızlı koşar kavgalarda hep zayıftan yana çıkar derslerine iyi çalışır öğretmenini hiç üzmezmiş. Ama annesinin babasının öğütlerine hiç kulak asmazmış. Giysilerini evin içinde oraya buraya atar kitaplarını defterlerini çantasını hor kullanır.

Altın dedektör kiralama

Durmadan abur cubur yiyerek midesini bozarmış. Top oynarken komşularını camını kırar şaka olsun diye babasının terliklerini saklar kısacası ailesini hiç dinlemez ve çok üzermiş. Bir gün Suna mahalledeki erkek çocuklarla ayaktopu oynamak isteğine kapılmış. Ama çocuklar onu oyuna almak istemiyorlarmış . Bu nedenle çocukların topunu kapıp kaçmış.

Altın dedektörü kiralama, Dik bir yokuşun başında top elinden kurtulmuş. Yokuş aşağı yuvarlanmaya başlamış

Altın dedektör kiralık

Suna da peşinden koşturmuş birden inşaat alanının orda ki kireç kuyusunu düşmüş ve ayakları yanmış . Şuna yi hemen hastaneye götürmüşler doktorlar en az bir yıl yürüyemez demişler . Şuna ve ailesi bu duruma çok üzülmüş annesi ona oturma odasındaki pencerenin önüne oturtmuş . Böylece Suna oturduğu koltuğa tutsak olmuş. Mahallede arkadaşlarıyla koşup oynadığı günleri anıpsayıp gizli gizli ağlıyormuş. Bu duruma düşmesine kimsenin suçu yokmuş.

Altın dedektörü kiralık

Tek suçlu kendisiymiş özellikle bu duruma daha da sinir oluyormuş . Bu nedenle annesine babasına yaralarının acısından ve can sıkıntısından söz edemiyor . Onların yanında ağlayıp sızlanamıyormuş. Birkaç ay çok sıkıntılı günler geçirmiş .

Daha sonra camın önüne gelen serçelerle dost olmuş daha sonra tüm dertlerini serçe dostlarına anlatmaya başlamış . Gerçekten serçe dostları olmasaymış Suna bunca yalnızlığa ve can sıkıntısına dayanamazmış . Serçelerle tanışınca can sıkıntısını ve yaralarının acısını unutmuş. Onlarla mutlu bir kış geçirmiş. Acılarıyla baş başa kalmaktan korkuyormuş. Bir gün aklına çok güzel bir fikir gelmiş öykü düzenlemek ve düzenlediği öyküleri serçe dostlarının ağzından kendi kendine anlatmak.

Altın dedektörü kira

Böylece kendini avutarak anne babasını üzmeden bacaklarının iyileşmesini beklemek istiyormuş . Suna bir hafta boyunca düşünüp düzenlediği öyküleri yuksek sesle kendine anlatmaya başlamış . Yalnız kendine değil bu öyküleri serçelerimden öğrendim diyerek anne ve babasına anlatıyormuş. Altın dedektörü kiralama, Bu şekilde kafasını dağıtmış ve iyileşmiş ve yeni dönemde okula başlamış.

6 Comments

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  kiralamada bazen sorunlar çıkabiliyor.

 2. adminim dedi ki:

  en iyisi satın alma

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  sorunlu olduğu kadar siz de insiyatif olmadığı için gelen adama katlanmak zorundasınız.

 4. alan tarama dedi ki:

  eğer ürüne zara vermeden arama yapabilirseniz bu konuda kendinize güveniyorsanız satın almaktan daha karlı

 5. Kiralama işi ile uğraşmaktansa kendinize bir dedektör satın alın.

 6. alan tarama dedi ki:

  Altın dedektörü kiralama, sizden önce bir başkası cihazı aynı dikkatle kullanıp kullanmadığı önemli. bu sebeple kiralamaktansa sahip olmak daha sağlıklıdır.

Bir cevap yazın