alexa

Altın dedektörcü

dedektör fiyatları define
Altın bulma makinası fiyatları
Mayıs 26, 2017
ısparta dedektör
Dedektör kiralama fiyatları
Mayıs 26, 2017
Show all
dedektör 3d

altın arama dedektörü işe yarıyor mu, dedektör 2.el fiyatları, 2. el dedektör başlıkları

Altın dedektörcü, Bu dedektörlerin çoğunlukla üretin amacı her tür metal bulmaktan ziyade sadece altın bulma odalı üretilmiştir.

Altın dedektörcü

, Genelde altın odaklidir. Altının yapısının ve özelliklerinin yoğunluğu uygulanarak üretilmiştir. Hassasiyet konusunda çok duyarlı olup diğer metallere karşı uzaktan değilde çok yakın konumlarda duyarlı bir cihaz olarak üretilmiştir. Altının bulunduğu yerler özellikle doğal şartlarda bulundukları bölgelerde.

Altın dedektörcüsü

Yüksek mineralli toprak ve arazilerdir. Bu alanlara uygun dedektör üretimi yapmak kararlılıkla çalışma gerektirirken günümüz şartlarındaki teknoloji ve üretim gerekmektedir. Üretilen piyasada bulunan birçok cihaz bu özellikte değildir. Bu dedektörün en önemli özelliği sadece altın odaklı ve birde metal olan eşyalara odaklı olmasıdır. Buda güzel bir özelliktir çünkü zaman kaybı olmamaktadır.

Altın dedektörcü, Taş kaya gibi önemsiz parçalarla boşa vakit kaybı olmuyordur. Bu dedektörler toprağın dengesi bozabilir. Çünkü yüksek mineralli toprağa karşı direnecek derinlikten ve gücünden odun vermeyecek bir cihazdır.

Altın dedektörcüler

Burada da görmekteyiz ki üstün bir teknolojiye sahip olduğumuz ve birde tecrübe ve yetenekli mühendislik çalışmaları ortaya çıkarmış olmamız. Çok hassasiyetle üretilen cihaz üretmekte kalmayıp. Bobin kabloları daha farklı parçaları ince elenip sık dokunmuş tekrar tekrar denenerek öyle üretimi gerçekleştirilen bir cihazdır. Altın genelde yogun mineralli olan topraklar bulunur. Böyle topraklara dayanacak dedektör sayısı çok azdır.

Altın dedektörcüleri

En önemlisi de teknolojik olan ve hassasiyetle üretilen bu cihaz sağlam ekipmanları çalışmaktadır. Bu dedektörün diğer bir özelliği ise taşın altında olan 1 gram altını dahi bulabilme yeteneğine sahip olması.

Bu özellik diğer cihazlarda olmayabilir. Sadece alt cihazına mahsustur. Bu özelliği ile diğer cihazlardan ayıran özelliktir. Bu cihazları üretmek için sağlam bir firmanın sağlam mühendisleri saglamda Arge çalışmasının bulunması gerekir. Büyük firma ile küçük firmanın ürettiği cihazlar farklilik gösterir.

Altın dedektörcü bursa

Mineral bulunan toprakta metal etkisi çok yoğundir. Bu bir sürü küçücük parçacıklar bulunan toprak altındaki bir sürü metallerin arasından altın olanı bulmak en önemlisidir .Bu şekilde üretilen cihazlar diğer aletlere göre farklı teknoloji ile üretilmiştir. Tipik bir dedektör ile yada tek para dedektörü ile genişlik hesaba katılarak hedef farklılıkları göz önünde bulundurulmustur. Altın dedektörcü, Bu deyim karşın hedef aldıkları zemin ve arazilerde diğer metallerden altını ayırma özelliğine sahiptir.

7 Comments

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  altın dedektörü bir gram bile bulabilmektedir.

 2. adminim dedi ki:

  en iyiler görüntülü derin dedektörler

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  sıkıntı da burda başlıyor curufları ayırt edemediğinden çok yanılgı oluyor.

 4. Görüntülü dedektörlerden vazgeçmeyin.

 5. alan tarama dedi ki:

  Eski kafalı dedektörlerden vazgeçin.

 6. alan tarama dedi ki:

  Altın dedektörcü, Bu dedektörlerin çoğunlukla üretin amacı her tür metal bulmaktan ziyade sadece altın bulma odalı üretilmiştir.

 7. Altın dedektörcü, Bu deyim karşın hedef aldıkları zemin ve arazilerde diğer metallerden altını ayırma özelliğine sahiptir

Bir cevap yazın