alexa

Altın arama programı

dedektor, dedektör, dedektör fiyatları, dedektor fiyatlari
Dedektör çeşitleri ve özellikleri
Mayıs 14, 2017
dedektor, dedektör, dedektör fiyatları, dedektor fiyatlari
Define bulma dedektör fiyatları
Mayıs 14, 2017

Altın arama programı

dedektor, dedektör, dedektör fiyatları, dedektor fiyatlari

dedektor, dedektör, dedektör fiyatları, dedektor fiyatlari

Altın arama programı: yeryüzünde bulunan milyarlarca insan hayatının bir bölümünde altın ,define,gömü bulmaya merak sarmıştır. Ve bazılarımız bunu hobi olarak bazılarımızda gelir kaynağı olarak yapmaktadır. Günümüzde bununla ilgili makineler ve programlar çıkmıştır. Çıkan bu makineler her ne kadar son sistemde olsa da bazıları kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamamaktadır.
Altın arama programı : android cihazlarda define bulmak için yapıldığı aksedilen uygulamalar gerçeği yansıtmamaktadır. Tam aksine bu uygulamalar zaman ve para kaybına yol açmaktadırlar. Yapılan bu uygulamalar önce ücretsiz sürümle daha sonra özellikleri gelişti bahanesiyle ücretli hale gelmektedir. Ama hiçbir işe yaramamaktadır. Bu uygulamalar daha çok kullanıcıların paralarını almak için yapılmıştır.
Altın arama programı : alan taramak için kullanılan dedektörler özel yapımdır hiçbir program bu dedektörlerdeki işlevi görmez bu nedenle bu tarz programlara itibar etmek bizi zarara uğratır mal ve canımızı tehlikeye sokabilir. Piyasada bulunan programların yüzde doksan dokuzu bir işe yaramaz ve boşa zaman kaybıdır. Bu uygulamalara inanan insanlar akıntıda boşa kürek sallamış olurlar.
Altın arama programı : alan tarama makinelerinde kullanılan programlar mıknatıs tutabilen ve mıknatıs tutamayan metalleri bulmka için ayrı ayrı özellikte yapılır.
• Mıknatıs tutabilen cisimler : demir , çelik
• Mıknatıs tutamayan cisimler: bakır , cam , tahta , alüminyum ,gümüş -,tahta ,plastik
Altın arama programı : mıknatıs tutabilen cisimler elektriği ilettikleri için bu tür materyaller düşük frekansta çalışan makinelerle bulunur. Bu nedenle bu materyalleri toprak altında bulmak kolaydır. Mıknatıs tutamayan cisimler ise özel sensörler kullanılarak bulunur bu sensörler gönderdiği ses dalgalarıyla cismin boyutunu ve derinliği vermektedir.
Altın arama programı : bu tür alan tarama makineleri ar-ge uzmanlık bakımından uzun çalışmalar sonrası yapılır . bu nedenle aldığınız makinenin servis , yedek parça, garanti vb. şeylerini sormanız ve buna göre dedektör almanız gerekmektedir. Eğer aldığınız ürünün servis , garanti , yedek parça desteği yoksa almış olduğunuz makine sizi daha sonraki günlerde sıkıntıya sokabilir. Yerli bir dedektör alırsanız bu sıkıntılarla karşı karşıya gelmemiş olursunuz ve rahatlıkla arazi analizlerinizi yapabilirsiniz.

4 Comments

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  yer altı analiz programları çok önemli.

 2. adminim dedi ki:

  gerçekten öyle edip bey

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  cihaz ve yapıldığı teknoloji de çok önemli.

 4. huseyin dedi ki:

  alan tarama ve güzel yerli görüntülü dedektörle tespit etmek mümkün boşa uğraşmamış olursunuz özelliklere göre değişiyor iyi mühendisler var

Bir Cevap Yazın