Blog

Altın arama programı

dedektör öneri

Altın arama programı, Yeryüzünde bulunan milyarlarca insan hayatının bir bölümünde altın ,define,gömü bulmaya merak sarmıştır.

Altın arama programı

, Ve bazılarımız bunu hobi olarak bazılarımızda gelir kaynağı olarak yapmaktadır. Günümüzde bununla ilgili makineler ve programlar çıkmıştır. Çıkan bu makineler her ne kadar son sistemde olsa da bazıları kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamamaktadır. Android cihazlarda define bulmak için yapıldığı aksedilen uygulamalar gerçeği yansıtmamaktadır.

Altın arama program

Tam aksine bu uygulamalar zaman ve para kaybına yol açmaktadırlar. Yapılan bu uygulamalar önce ücretsiz sürümle daha sonra özellikleri gelişti bahanesiyle ücretli hale gelmektedir. Ama hiçbir işe yaramamaktadır.

Altın arama programı, Bu uygulamalar daha çok kullanıcıların paralarını almak için yapılmıştır. Alan taramak için kullanılan dedektörler özel yapımdır. Hiçbir program bu dedektörlerdeki işlevi görmez.

Altın arama programları

Bu nedenle bu tarz programlara itibar etmek bizi zarara uğratır mal ve canımızı tehlikeye sokabilir. Piyasada bulunan programların yüzde doksan dokuzu bir işe yaramaz ve boşa zaman kaybıdır. Bu uygulamalara inanan insanlar akıntıda boşa kürek sallamış olurlar. Alan tarama makinelerinde kullanılan programlar mıknatıs tutabilen ve mıknatıs tutamayan metalleri bulmka için ayrı ayrı özellikte yapılır.

Altın arama programı indir

Mıknatıs tutabilen cisimler demir , çelik Mıknatıs tutamayan cisimler bakır , cam , tahta , alüminyum ,gümüş ,tahta ,plastik. Mıknatıs tutabilen cisimler elektriği ilettikleri için bu tür materyaller düşük frekansta çalışan makinelerle bulunur.

Bu nedenle bu materyalleri toprak altında bulmak kolaydır. Mıknatıs tutamayan cisimler ise özel sensörler kullanılarak bulunur. Bu sensörler gönderdiği ses dalgalarıyla cismin boyutunu ve derinliği vermektedir. Bu tür alan tarama makineleri ar-ge uzmanlık bakımından uzun çalışmalar sonrası yapılır. Bu nedenle aldığınız makinenin servis , yedek parça, garanti vb. şeylerini sormanız ve buna göre dedektör almanız gerekmektedir.

Eğer aldığınız ürünün servis , garanti , yedek parça desteği yoksa almış olduğunuz makine sizi daha sonraki günlerde sıkıntıya sokabilir. Yerli bir dedektör alırsanız bu sıkıntılarla karşı karşıya gelmemiş olursunuz ve rahatlıkla arazi analizlerinizi yapabilirsiniz. Bu bilgiler doğrultusun da işinize en çok hangi dedektör yarayacaksa onu tercih etmelisiniz. Paranız boşa gitmemiş olacaktır. Altın arama programı, Tavsiyelerimize uymanız doğru olacaktır.

Related Posts

7 thoughts on “Altın arama programı

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  yer altı analiz programları çok önemli.

 2. adminim dedi ki:

  gerçekten öyle edip bey

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  cihaz ve yapıldığı teknoloji de çok önemli.

 4. alan tarama dedi ki:

  dedektör aldığınız firma gelişmiş teknolojileri kullanıyorsa dedektör taramalarını ekrana yansıtacak farklı masa üstü programlşarıda bulundurur

 5. Görüntülü dedektör programları çok önemlidir.

 6. alan tarama dedi ki:

  işinize en çok hangi dedektör yarayacaksa onu tercih etmelisiniz.

 7. alan tarama dedi ki:

  Altın arama programı, Yeryüzünde bulunan milyarlarca insan hayatının bir bölümünde altın ,define,gömü bulmaya merak sarmıştır.

Bir cevap yazın