Blog

Altın arama makinası fiyatları

dedektör sinyal değerleri

Altın arama makinası fiyatları, dedektör hedefi Altın sadece bizim ülkemizde değil dünyada da bir çok ülkede değerli ve vazgeçilmez bir maden dir.

Altın arama makinası fiyatları

, Kimi ülkeler altın açısından daha çok rezerve sahiptir. Özellikle Afrika bölgelerinde daha çok altına rastlamak mümkündür. Özellikle Afrikanin bazı bölgelerinde yaşanan hikayelere de rastlamak. Ve bu tarz hikayeleri duymak mümkündür . Güney Afrika Cumhuriyeti Afrika Kıtası’nın en güneyinde yer alıyormuş. Burada altın madeni yatakları varmış. Dünya altınının büyük kısmı buradan çıkıyormuş. Burada çıkan altın kiloyla değil, tonla hesap edilirmiş.

Altın arama makinesi fiyatları

Başkent ile güney batıda şehirleri arasında pek çok altın madeni varmış. Bu madenlerden birinde yüz elli işçi çalışıyormuş. Yüz kırk dokuzu zenci, biri beyaz. Zenciler madenin çıkışında hırsızlık olmasın diye elbise değiştirip evlerine giderlermiş.

Altın arama makinası fiyatları, Yılardır hiçbir zenci bir gram altın çalmamış, çünkü arama var.

Altın arama makinası fiyat

O bir beyaz depolardan çıkışta külçe altın saklarmış elbisesine, bilezik, yüzük doldururmuş ceplerine. Nedense çıkıştaki bekçiler beyaz, şef beyaz, müdür beyaz; o beyaz işçiyi hiç aramazlarmış. Müdür her ay sonu eksik altının, bileziğin parasını zenci işçilerin maaşından kesermiş.

Altın arama makinası fiyatı

Zenciler durumu defalarca şefe, müdüre söylemişler. Ama onlar oralı değil, biz gerekli önlemi alırız deyip başlarından savarlarmış. Cesur bir zenci işçi akşamüstü çıkışta tutmuş beyaz adamı ve ceplerinden tam on tane bilezik çıkarmış. Bekçilere göstermiş ve hırsızı yakalayın demiş. İki bekçiden biri beş bileziği, diğeri öteki beş bileziği alıp ceplerine koymuşlar.

Bir iki derken bu günlerce böyle devam etmiş ve hiç bi şekilde yakalanmadan altınları almaya devam etmişler. Ve gerekli altını alıp ülkelerine geri dönerek zengin bir hayat sürmeye başlamışlar . Özellikle bu bölgenin altın açısından daha çok rezerve sahip olması ve definecilerin de uğrak noktası olması bu yerin tarih açısından önemini arttırması da söz konusudur .

Altın arama dedektör makinası fiyat

Bu da insanların değerli eşyalara olan ilgisini daha da arttırmaktadır . Altın dedektörü diye tabir edilen altın arama dedektörleri aslında çok gelişmiş metal dedektörleri de oldukları için. Altın haricinde bir çok değerli eşyaları da bulmaları söz konusudur. Altın arama makinası fiyatları, Altının insanlar için vazgeçilmez olması ve definecilerin de uğrak noktası olmasının başlıca nedenlerinden biridir.

Related Posts

7 thoughts on “Altın arama makinası fiyatları

 1. adminim dedi ki:

  daha öncede dediğim gibi fiyatı değil bana ne kazandırdığı önemli

 2. edip aydınlılar dedi ki:

  güzel tespit.

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  verimlilik ve kazanç önemli.

 4. alan tarama dedi ki:

  altın arama dedektör fiyatlarını bir çok etken etkilediği gibi sıfır ve ya 2. el olmasıda etkiliyor

 5. Görüntülü dedektör ve verimli çalışmasına dikkat edin.

 6. alan tarama dedi ki:

  Altın arama makinası fiyatları, dedektör hedefi Altın sadece bizim ülkemizde değil dünyada da bir çok ülkede değerli ve vazgeçilmez bir maden dir.

 7. alan tarama dedi ki:

  Altın arama makinası fiyatları, Altının insanlar için vazgeçilmez olması ve definecilerin de uğrak noktası olmasının başlıca nedenlerinden biridir.

Bir cevap yazın