Blog

Altın arama dedektörü

Altın arama dedektörü, define dedektörü videosu

Altın arama dedektörü, Günümüze kadar uzanan toprak altı zenginliklerimiz var.

Altın arama dedektörü

, Bu topraklarda yaşamış olup çeşitli savaşlara katılmış ve savaşı kaybetmelerinden dolayı veya çeşitli sebeplerden dolayı. Topraklarını terk etmek zorunda kalan insanlar göç zamanı farklı farklı nedenlerden dolayı değerli eşyalarını , ziynet eşyalarını , paralarını. İle bulunamayacak şekilde kısacası yanlarında taşıyamıyacakları. Fazla miktarda ne varsa çeşit çeşit yöntemler kullanarak ve işaretler bırakarak kendilerine ait olduğunu ve zamanı geldiğinde.

Altın arama dedektör

Geri gelip alacaklarını düşünüp saklamışlar. O zamanlarda yolda bin bir türlü tehlike ile karşılaşacaklarını bildikleri için böyle fikir yürütmüşler. O yıllarda en büyük tehlike ise eşkıya çeteleri imiş. Dağların hakimi olan bu insanlar göç sırasında çok zor anlar yaşatıyor hatta can kayıplarına yol açtıkları için bi umutla saklanmıştır.

Altın arama dedektörü, Bazıları bir şekilde geri gelip bıraktıkları emanetlerini almışlar. Ama halen günümüze kadar uzanan toprak altında ulaşılamayan binlerce hazine bulunmakta.

Altın arama dedektörleri

Kah toprağın değişiminden kah izlerin kaybolmasından dolayı bir çoğuna ulaşılamamıştır. Eskiden tesadüfen veya bir şekilde ulaşılıyormuş bu gömülere daha sonralarında ise çeşitli yöntemler. İcat edilerek ulaşılmış. Ama toprak o kadar değişim göstermiştir ki buda o basit yöntemleri hiçe saymış. Bunun üzerine değişik yöntemlerle çeşit çeşit üretilmeye başlanılmıştır. Hatta o kadar çok çeşitleri olmuş ki tek para kafalı arama dedektörleri görüntülü gibi bir çok çeşiti üretilmiştir . Ama unuttukları bir şey var Altın arama dedektörü, Üreticilerinin bu konu hakkında ne kadar bilgi sahibi her elektronik ile uğraşan bu cihazlardan yapabilir mi.

Bunları iyi bilmeleri lazım nasıl her doktorun bir branşı var ise bu işinde uzmanları var yıllarca bu iş için eğitimini almış ve araştırmalar yapmış. Bir üretici ile sıradan bir elektronikçi yaptıkları aynı değildir. Tabi bazıları hobi olarak yapıp egolarını tatmin ederken bazıları ise bu işe yıllarının tecrübesini ve emeğini vererek iş kapısı yapmışlardır.

Altın arama alan tarama dedektör

Kendilerine ve çokta başarılı olan firmalar duymuyor değiliz . Bazılarının ise dedektör adı altında teneke parçasından bir farkı olmayan hiçbir işe yaramayan cihazlar. Ürettiklerini ve insanların hem zamanını hem de paralarını boşa harcamalarına sebep oluyorlar . Üreticilerinin hepsi böyle değil tabi. Sadece bir kısmı kendilerini işene adamış olup doğru işler yapıp helal para kazanmanın peşindeler. Neyse dedektör sektöründe onlarca çeşit dedektörler üretilmeye başlamış olup çokta başarılı olunmuştur.

Bunları en önemlisi tabi definecilikte kullanılanlar fakat günümüzde daha önemli olan. Altın arama dedektörü, Ve kapı dedektörleri bilindiği gibi artık can güvenliliğimiz tehlikede olduğundan toplu kullanım alanları başta olmak üzere bir çok yerlerde kullanılmaktadır. Kapı ve hava alanları , hastaneler , alış veriş merkezleri , bazı okullarda tabi.

Altın arama alan tarama dedektörü

Keşke hepsinde olsa metro istasyonlarında ki en önemlilerinden biri kullanılmaktadır . Bunlarla üreticileri farklıdır. Yani bir nevi herkes kendi işini yapmaktadır. Define alanında en başarıya ulaşmış ise görüntülü yer altı zemin etüt cihazlarıdır. Toplu olarak ve büyük cisimlerin yerini tespit etmekte çok başarılıdır. Diğer kafalı tek para bulmakta başarıyı elde etmektedir. Tabi bazıları toprak altındaki bütün minarelerle tepki verdiğinden dolayı yanılma payıda bir hayli fazla oluyor. Yada tek tekçilik yapıp az ile yetinirsiniz. Başarıya ulaşmak sizin elinizde her zaman. Altın arama dedektörü, Herkese kolay gelsin.

Related Posts

6 thoughts on “Altın arama dedektörü

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  yüzeysel ve derin arama dedektörü olarak iki sınıftır.

 2. adminim dedi ki:

  evet çok doğru edip bey

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  sığ jeofizik aramaların da bu tip dedektörler kullanıllır.

 4. alan tarama dedi ki:

  Görüntülü dedektörlerden vazgeçmeyin.

 5. alan tarama dedi ki:

  görüntülü dedektörler her zaman daha iyidir.

 6. alan tarama dedi ki:

  Altın arama dedektörü, Günümüze kadar uzanan toprak altı zenginliklerimiz var.

Bir cevap yazın