alexa

Altın arama dedektörü yapımı

dedektör zararları
Altın bulma dedektörü
Mayıs 15, 2017
Niğde dedektör
Altın bulma cihazı fiyatları
Mayıs 15, 2017

Altın arama dedektörü yapımı, Babam özel hareket polisi idi görevi doğuya çıkmıştı bizide yanlız bırakmak istememisti.

Altın arama dedektörü yapımı

, Görevi uzun süreceği icin bizleri amcamlarin yanında kalmamazi söyledi. Ve biz annemlerle amcamlarin yanına tasindik İzmir de oturuyordu. Dedektör yapımı ile uğraşıyordu amcamlara yeni tasindigim için hiç arkadaşım yoktu bu yüzden amcamın oğlu ile oynuyordum. Canım çok sıkılıyordu . Bir günü amcamın oğlu ile mecra yaşamaya karar verdik ne yapabiliriz. Dedektör yapımı işi ilemi uğraşsak Nasıl degisiklik yapabiliriz diye gece sabaha kadar oturduk.

Altın arama dedektör yapımı

Benim amcam define işleriyle pek bir uğraşırdı. Bu sebepten dolayı kendine dedektör yapımı işleriyle çok uğraşırdı.

Altın arama dedektörü yapımı, Tabi bu alanda bir çokta dedektörleri vardı. Evde tabi muzurluk bu ya kuzenimle bir karar aldık bir yere gidip kullanacaktık bu cihazları.

Altın dedektör yapımı

Amca oğlu koyun etrafında dağın üzerindeki evlerden birini girmemimizi söyledi. Orası yasak bölge büyükleri oralara gitmemesi gerektiğini anlatıyorum bunu gizli bi şekilde yapacaklardı. Kimsenin haberi yoktu sabah oldu. Cantalarimizi yiyecek içecek hazırladık ve evdeki en taşınabilen cihazları aldık düştük yolla . Amca oğlu arkadaşına anlattı mecaramizi biraz tirsti ama varım dedi bizler yola koyulduk. İçimden hiç iyi şeyler gecmiyordu.

Altın dedektörü yapımı

Yaptiklarimiz çok delice bir şey olsa gerekti kimsenin haberi yok. Oysaki yaptigimiz çok tehlikeli olabileceğini söylüyordu içimden bir his. Ama yolumuza hala devam ediyorduk. Yolda karşımıza çıkmayan hayvan kalmadı. Koyun ,inek,keçi, kedi köpek tün hayvanlar mevcuttu.

Bizler yola hala devam ediyorduk. En sonunda girecegimiz yere geldik . O kadar büyüktü o kadar ihtisamliydi ki ama işin garip tarafı ev terkedilmişti. Evde bir sürü oda vardı. Gezmeye başladık odaları. Bir odaya her oda ihtişamlı bir şekilde döşenmiş ama kimse kalmadığı için her yer toz içindeydi. Her yerde bizim anlamadigimiz dilden yazılar yazıyordu. Yerde bir sürü kesici aletler bıçaklar duruyordu. Çok korkutucu idi belli ki bizden öncede gelenler varmış diya söylendik kendi kendimize.

Altın dedektörü yapım

Bizler korkmaya başlamıştık ama merak etmekten de alamıyorduk kendimizi ve cihazları orada denedik değişik değişik sesler çıkartıyordu. Ama biz karanlık çökmeden çıkmak istiyorduk. Bu yaptığımızı amcamlar duyduğunda bize çok kızdılar. Altın arama dedektörü yapımı, Meğer orada kaçak kazı yapılıyormuş ve bunun bizim için tehlikeli bir durum olduğunu sonradan anlamış olduk.

7 Comments

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  bilgi birikimi teknolji ve de beceri isteyen bir iş.

 2. adminim dedi ki:

  aynen öyle edip bey çok doğru söylüyorsunuz

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  teknoloji ilerledikçe yeni cihazlar yapılmaktadır.

 4. alan tarama dedi ki:

  kendi özel tasarımınız ve yazılımınız ile kendinize özel dedektör yaptırabilirsiniz

 5. Dedektör yapımı sanıldığı kadar kolay bir iş değildir.

 6. alan tarama dedi ki:

  bu alanda üretilen birçok dedektör vardır.

 7. alan tarama dedi ki:

  Altın arama dedektörü üstün bilgi gerektirir.

Bir cevap yazın