Blog

Altın arama dedektörü fiyatları

dedektör makinası

Altın arama dedektörü fiyatları, 700 tl‘den 70 bin tl’ye kadar değişmektedir.bu cihazlar yapı ve kullanım alanlarına göre fiyatlandırılır.

Altın arama dedektörü fiyatları

, Fiyatlandırmada göz önünde bulunan ayrıntılar:İçerik Menşei içeriğinde kullanılan materyaller ne kadar kaliteli olursa dedektörlerin fiyatlandırması o düzeyde fazlalaşır örneğin. İçerisinde kullanılan bobin, çeşitli sensör,kamera,pil/batarya/şarj, yağmur ve suya karşı korumak için kullanılan materyaller. Servis ve garanti fiyatlandırmada önemli rol alır. Alman, kore ve çin malı dedektörlerde kullanılan ekipmanlar ucuz olsa da bazı parçalar istenilen ölçüde sonuçlar veremiyebilir.

Altın arama dedektör fiyatları

Bu nedenle dedektör alırken ihtiyacınızı bilerek almanız gerekmektedir. Yani su kaynağı için metal materyalleri gösteren dedektör alırsanız . paranızı boşa harcamış olursunuz.

Altın arama dedektörü fiyatları, Kullanım alanına göre fiyatlandırma şöyledir. Define dedektörleri 1,700 ile 9,000 $ arasında değişiklik gösterir.Altın Dedektörleri 700 ile 3,000 $ arasında değişiklik gösterir.

Altın arama dedektörü fiyat

Tek Para/Sikke Dedektörleri 600 ile 2,500 $ arasında değişiklik gösterir. Endüstriyel Dedektörler 500 ile 25,000 $ arasında değişiklik gösterir. Güvenlik Dedektörleri 250 ile 7,500 $ arasında değişiklik gösterir. Teknik Dedektörler 400 ile 3,500 $ arasında değişiklik gösterir. Askeri Dedektörler 1,500 ile 5,500 $ arasında değişiklik gösterir. Balistik Dedektörler 1,250.- ile 4,500 $ arasında değişiklik gösterir.

Altın arama dedektörü fiyatlar

Bu detaylar göz önünde bulundurularak dedektör alırsak hem zamandan hem de paradan tasarruf etmiş oluruz. Size sunmuş olduğum fiyatlandırma geneldir markalara ve içeriğe göre değişiklik gösterebilir.

Bu nedenle ihtiyaç +menşei+içerik= maliyet düzlemini unutmayalım. Bu formülü göz önünde bulundurup dedektör alımı yaparsanız istediğiniz sonuca kesin ulaşırsınız. Ve zamandan ve paradan tasarruf etmiş olursunuz. Sizler eğer bu işlere başlayacaksanız ilk işiniz bu alan hakkında bilgi sahibi olmanızdır.

Altın arama dedektör fiyat

Daha sonra iyi bir dedektör sizin yardımcınız olacaktır. Eski kafalı dedektörleri bırakalım artık. Günümüz de teknoloji gelişti. Sizler yüksek teknolojiye sahip dedektörleri satın alın. İşleriniz daha kolay ve sorunsuz ilerleyecektir. Elbette dedektörü satın alacağınız firmayı da araştırmanız gerekir. Bu işi merdiven altı yapan bir çok firma vardır. Sizler dedektör satın alırken bu konuda kendisini ispatlamış firmalarla alış veriş yapın. Altın arama dedektörü fiyatları, Bu şekilde maddi ve zaman açısından kayıplar yaşamayacaksınız.

Related Posts

6 thoughts on “Altın arama dedektörü fiyatları

 1. edip aydınlılar dedi ki:

  fiyat listelerini incelemek lazım.

 2. adminim dedi ki:

  her firmanın kendine özgün fiyat listeleri var internet sitelerinden bakıla bilir

 3. edip aydınlılar dedi ki:

  internet var yazın bir tık herşey elinizin altında.

 4. alan tarama dedi ki:

  güvenilir firmadan almaya önem gösterin

 5. alan tarama dedi ki:

  700 tl‘den 70 bin tl’ye kadar değişmektedir.bu cihazlar yapı ve kullanım alanlarına göre fiyatlandırılır.

 6. alan tarama dedi ki:

  Altın arama dedektörü fiyatları, Kullanım alanına göre fiyatlandırılır.

Bir yanıt yazın